Exciting Work from Home Opportunity | Social Media Evaluator – (86278)

Eğer sosyal medyayı seviyorsan ve aktif bir kullanıcıysan, şimdi sosyal medya platformlarında geçirdiğin zaman için ödeme almanın tam zamanı! Appen Sosyal Medya Değerlendiricileri yerel veya yaşadıkları ülkedeki haber yayınları, reklam ve arama sonuçları gibi kategorilerde bilginin kalitesini ve uygunluğunu değerlendirir. Dünyanın her köşesindeki teknoloji şirketleri, hizmetlerini kullanan kişilerin kendilerinin bilgi ve deneyimine ihtiyaç duyar. Sosyal Medya Değerlendiricilerinin doğrudan doğruya, bu şirketlerin sağladığı hizmetin etkinliği ve uygunluğu üzerinde etkisi vardır.

 

Sosyal Medya Değerlendirici bir evden çalışma fırsatıdır, tüm ihtiyacınız olan bir bilgisayar veya akıllı telefon ve keyif aldığınız sosyal medya platformlarında çalışırken olumlu bir etki yaratma arzusudur.

 

Bunlar giriş seviyesi pozisyonlardır ve Sosyal Medya Değerlendiricileri yeni teknolojileri öğrenebilir ve sadece sosyal medyaya katılma deneyimine sahip olarak gelir elde edebilirler.

 

Appen'ın Dünyanın en iyi internet arama motoru şirketleri için kritik veriler sunan, hızla büyüyen küresel Sosyal Medya Değerlendirme servisinin bir parçası olmak için bu fırsatı kaçırmayın!

 

Çalışma Programı:

· Sosyal Medya Değerlendirici pozisyonları esnektir, yarı zamanlıdır ve haftada en fazla 20 saat olmak üzere haftada 5 – 7 gün ve günde sadece 1 – 4 saat gerektirir!

 

İstenen Şartlar:

· Türkiye 'de iş görevlerini gerçekleştirebilmeli ve halen ikamet ediyor olmalı.

· 3 yıldan daha yeni bir bilgisayar veya akıllı telefona erişim.

· Yüksek hızlı İnternet bağlantısı.

· Müşteri tanımlarına göre iş görevlerini anlamak ve yerine getirmek için İngilizce okuma ve yazma becerisi.

 

Başarı için Gerekli Nitelikler:

· Evden çalışarak sosyal medya platformlarında İnternet tabanlı işler yapma becerisi ve isteği.

· Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında aktif kullanıcı olma.

· İyi İngilizce imla becerileri.

· Temel düzeyde bilgisayar ve/veya akıllı telefon kullanma bilgisi.

· Talimatları bağımsız olarak anlama ve takip etme yeteneği ve arzusu.

· Serbest çalışma veya başka evden çalışma fırsatları konusunda deneyim.

 

Ödeme:

· Projeye bağlı.

 

Appen Ödül ve Takdirleri:

 

FlexJobs – FlexJobs tarafından, 2017'de sıralamada #1 olmayı da içeren 2014, 2015, 2016, 2017'de Uzaktan İşler Konusunda Takip Edilecek En İyi 100 Şirket içinde kabul edildi!

 

Deloitte Technology Fast 50 – 2012'den 2014'e kadar Deloitte Technology Fast 50 Avustralya Ödülleri'nin üç kez kazananı.

 

Momentum Orta Ölçek Ödülleri – BRW Momentum Ödülleri'nde En İyi Orta Ölçekli İşletmeler 50$ – 100 Milyon $ kategorisinde finalist. Buna ek, Appen 2014 Avustralya Teknoloji Şirketleri Büyüme Ödülleri'nde finalist oldu.

 

Avustralya İhracat Ödülleri – 2008'de Başbakan'ın Yılın İhracatçısı Ödülü Açılış Töreni kazananı ve Avustralya İhracat Kategorisi kazananı, Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ödülü.

 

Appen'ın müşterileri Dünya’daki en üst düzey teknoloji şirketleridir. 180 dilde faaliyet gösteren global bir teknoloji ve dil danışmanlığı firmasıyız ve Dünya çapında yüzden az kişiden binlerce uzaktan çalışana kadar değişen büyüklükte projelere personel sağlıyoruz. Appen'in çalışması, birçok platformda, tüm kullanıcılar için teknoloji deneyimlerini geliştirmeleri için müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kritik verileri sağlar.

 

Note: Appen pek çok müşterisi için aktif olarak işe alım yapıyor. Sözleşmeli veya çalışan statüsünde olabilen veya farklı çalışma programları ve şartlarına sahip başka fırsatlarımız da mevcuttur. Takımımız  başvurunuzu değerlendirecek ve beceri ve deneyimlerinize göre uygun nitelikte olabilecek tüm pozisyonları inceleyecektir. Tüm iş fırsatlarımızı görmek için lütfen join.appen.com sitesini ziyaret edin.

Wed, 07 Feb 2018 11:14:45 +0000

Turkey Istanbul


To negotiate
To negotiate
Other
Language/ Turkish, English

Vai al sito

Pignolo, maniaco dei dettagli e migliore amico dell’ansia.
Sono un Web Designer (anche se odio etichettarmi) e vivo ad Altamura, da circa 10 anni mi diverto in ambito web e app, mi occupo prettamente di frontend ma non disdegno a sporcarmi le mani con un bel po di sano codice.

Potrebbero interessarti

Helpdesk Music Streaming Support – Turkish &... **NOT: Avrupa ulkeri icin genel calisma izniniz yok ise, yada Avrupa ulkesi vatandasi degilseniz lutfen basvuru yapmayin, onemle rica ederiz, tesekkur...
Travel Consultant for Hilton fluent in Polish and ... As a process transformation company, Sutherland rethinks and rebuilds processes for the digital age by combining the speed and insight of design think...
Storage Technical Support Engineer with Italian &#... As a customer service oursourcing company, our client rethinks and rebuilds processes for the digital age by combining the speed and insight of design...
Internship – Assistant online Marketing & soc... This company is a global specialist in graphics and production of seatings and solutions for moving  seatings por public spaces. With projects and int...